Kozlu Garden

Fotoğraf ve Video

Zonguldak Kozlu Garden Kır Düğünü Nikah Töreni Sünnet Düğünü Kına Gecesi Nişan Mezuniyet Töreni Kurumsal İş Toplantılarında Fotoğraf ve Video Organizasyonlarını Foto Berk Anlaşmalıdır.

Sevgili Çiftlerimiz;

Foto Berk Zonguldak 1987’den beri faaliyette olan ve yeniliklere ayak uydurarak bu zamana kadar gelmiş sayılı işletmelerden biridir. Murat TOKSES olarak 2005 yılında Foto Berk Zonguldak’ta işe başladım ve uzun yıllar boyu sizlerin anılarını ölümsüzleşmek için çalıştım. Ardından 2017 yılında ise işletmeyi ustam Birol KEBAP’tan devir aldım. Mesleğimde rekabetçi olduğumu düşünüyorum, ayrıca yeni trendleri ve teknolojileri yakından takip ediyorum.

Babamın ve amcamın da fotoğrafçılık yapmasıyla birlikte, çekirdekten yetişen bir fotoğrafçı olduğumu söyleyebilirim. Eski zamanlardan gelen bir fotoğrafçı olarak dijital fotoğraf alanındaki bütün yenilikleri şehrimde öncü olarak takip ettim. İleri ekipmanlar ile farklı lokasyonlarda çekim yaparak Zonguldak’ta fotoğrafçılık alanında yeniliklere öncülük ettim ve etmeye devam edeceğim.

Örneğin 2021 sezonunda Yurt-dışına açılarak yine Zonguldak’ta bir ilke imza attık.

Yurt içinde ise her zaman yeni lokasyonlar arayışında olmakla birlikte; 2017 sezonundan itibaren Kapadokya, Tuz Gölü, Isparta Lavanta bahçeleri, Salda gölü, İzmit Pembe Kayalar, Sakarya Kartepe, Abant Gölü, Yedi Göller, Bolu Gölcük, Safranbolu, Amasra ve Çekim platolarında çekimlerimizi gerçekleştirdik ve her geçen gün yeni lokasyonlar ekleyerek çekim alanlarımızı zenginleştirmekteyiz.

Video alanında uzman ekibimizle, reklam tanıtım alanından gelen tecrübelerimizi de harmanlayarak düğün hikayeleri ve düğün anında aktüel klipler çekmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında aktüel fotoğrafçılık (Düğün anında Kamera ve Fotoğraf çekimi), Dış mekân ve stüdyoda albüm çekimi, Düğün Hikayesi Çekimi, Baby Shower çekimi, Trash Day çekimi, Save the date çekimi gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Firma olarak anlayışımız, sizlerin unutulmaz ve en mutlu günlerinizi kaydederek geleceğe taşımaktır. Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yüksek kalite uygun fiyat politikasıyla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız…