Kozlu Garden

Kurumsal İş Toplantıları

Zonguldak KOZLU GARDEN Kurumsal  İş Toplantıları , tanıtımlarınız ve personeliniz ile ilgili toplantılarda ihtiyaç duyabileceğiniz lojistik desteği sizler için sağlıyoruz.

Önemli iş görüşmeleriniz, personeliniz ile gerçekleştireceğiniz toplantılar için sizlere denize karşı ferah bir mekan sunuyor. Sağlıklı bir iş görüşmesi için en önemli etkenlerden biri kasvetten uzak, rahat bir ortamdır. Ticari ilişkilerinizi daha rahat ve huzurlu ortamlardan geliştirmeniz şirketinizin çıkarları için daha makul olabilir. Sizler için özel olarak sağlanan ve kurumsal davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygun mekanlar bulunuyor. Açık ya da kapalı bir ortamda düzenleyebileceğiniz toplantılar ve iş görüşmeleri kasvetli plazalara göre daha iyi bir seçenek olabilir.

Kurumsal davet ve iş toplantıları için yüksek meblağlar ayırmanıza gerek yok bu hizmetlerden yararlanmanız için sizlere uygun fiyat avantajları sunuyor.

Belirli bir süre zarfında gerçekleştireceğiniz iş görüşmeleri ya da haftalık, aylık olarak düzenleyeceğiniz toplantılar için Zonguldak KOZLU GARDEN sizlere konforlu bir mekan sunuyor.